Вибір найкращого корму
для собак для вашого домашнього улюбленця

Компанія Hill’s прагне створити високоякісне збалансоване харчування, яке сподобається навіть найбільш вибагливим собакам. Дізнайтеся більше про різні типи корму для собак, які є в нашому асортименті, та про те, який із них найкраще підходить для вашого пухнастого друга.

Вибір найкращого корму для собак

Коли йдеться про гастрономічні потреби вашого собаки, слід звернути увагу на безліч факторів. Під час вибору корму для собак керуйтесь трьома правилами.

1

Вік вашого собаки

Харчування має важливе значення на кожному етапі життя вашого собаки. Ваш собака досяг важливого віку — 1 рік або 7 років? Можливо, настав час змінити його корм на той, що підходить для його віку. Корми Hill’s для всіх етапів життя собак розроблені в такий спосіб, щоб надати вашому цуценяті, дорослому собаці або собаці, вік якого становить понад 7 років, усі необхідні речовини.

Цуценята до 1 року, вагітні та лактуючі самиці

Склад корму для цуценят Hill’s,
від низькокалорійного білка до високоякісного риб’ячого жиру, спеціально розроблений для підтримки енергійного способу життя цуценяти, а також для підтримки здорового розвитку мозку, очей і скелета.

Купити корм для цуценят

Дорослі собаки (1–7 років)

Щоб зберегти здоров’я собак у перші роки життя, корм для дорослих собак має забезпечувати оптимальний баланс високоякісних інгредієнтів, а також антиоксидантів і омега-6 ненасичених жирних кислот задля задоволення їх повсякденних потреб.

Купити корм для дорослих собак

Корм для старших собак (вік яких становить понад 7 років)

Коли ваш собака сягає поважного віку, специфічні потреби в рухливості та роботі мозку вимагають особливих компонентів у харчуванні, таких як фітонутрієнти й L-карнітин.

Купити корм для собак, вік яких становить понад 7 років

2

Гастрономічні потреби

Правильне харчування може змінити життя вашого собаки. Наш широкий асортимент високоякісних кормів для собак допоможе вам задовольнити найрізноманітніші медичні потреби.

Харчування, необхідне кожному собаці

Можливо, ваш собака набрав декілька зайвих кілограмів, запах з його пащі залишає бажати кращого або, можливо, вас цікавить корм для собак, який містить лише натуральні інгредієнти. Незважаючи на це, найкращий корм для собак — той, який ставить здоров’я вашого домашнього улюбленця на перше місце.

Щоденний стан здоров’я та бадьорість важливі для будь-якого собаки, а тому Hill’s пропонує різноманітні продукти, призначені для наведених нижче загальних проблем зі здоров’ям.

 • Надмірна вага.
 • Хвороби суглобів і проблеми з рухливістю.
 • Стан шкіри та шерсті.
 • Проблеми із травленням.
 • Стоматологія та догляд за ротовою порожниною.
 • Нестача енергії та проблеми із психічним здоров’ям.

Купити корм для собак Science Plan

Харчування для конкретних проблем зі здоров’ям

Ви прагнете всього найкращого для загального здоров’я та благополуччя вашого собаки.

Ось чому наша команда ветеринарних лікарів, спеціалістів з науковим ступенем у галузі поживних речовин, дієтологів і дегустаторів гарантує, що корми для собак Prescription Diet забезпечують клінічно доведене харчування, призначене для наведених нижче різноманітних проблем зі здоров’ям.

 • Захворювання органів травлення.
 • Захворювання нирок.
 • Захворювання сечових шляхів.
 • Захворювання печінки.
 • Чутливість до впливу навколишнього середовища.
 • Підвищений рівень глюкози в крові.

Регулярно консультуйтеся з ветеринарним лікарем, щоб переконатися, що ваш собака отримує необхідне харчування.

 

Купити корм для собак Hill’s Prescription Diet

3

Варіанти подачі

У Hill’s є можливість зробити кожен прийом їжі неповторним: від гранул, спеціально адаптованих для пащі вашого собаки, до консервованих кормів для собак і апетитних рагу.

Сухий корм для собак

Кожна гранула розроблена з урахуванням породи собаки та форми його пащі, щоб ваш домашній улюбленець міг сповна насолодитися їжею. Такі аспекти як "хрусткий і жувальний" або "гладкий і хрусткий" протестовані собаками в нашому Центрі харчування для домашніх тварин задля гарантування того, що корм для вашого улюбленця має максимально приємну текстуру.

 

Усі наявні в продажу сухі корми для собак Hill’s

Вологий корм для собак

Незалежно від того, подаєте ви це як їжу або смачний делікатес, консервовані корми для собак Hill’s — це приємне доповнення до основного раціону вашого собаки.

 

Усі наявні в продажу вологі корми для собак Hill’s

Ласощі для собак

Час від часу кожен хороший собака заслуговує нагороди. То чому би вам не пригостити свого улюбленця смачними ТА поживними ласощами? Ласощі Hill’s — це смачні, здорові та корисні закуски, які допомагають підтримувати ідеальну вагу вашого собаки, здоров’я його ротової порожнини й енергетичні потреби.

 

Усі наявні в продажу ласощі для собак Hill’s


 

Купити корм для собак Hill’s певного бренду

 

Caring for Your Dog

ARTICLES AND TOOLS

Pet Care Centre