ХАРЧУВАННЯ
РОЗРОБЛЕНЕ НАУКОЮ

Hill’s Brand Horizon

Ми є провідними експертами в декількох наукових галузях і маємо все необхідне для створення якісного харчування, яке заслуговує ваш улюбленець

Ми віримо, що тільки наукові дослідження можуть навчити, як найкращим чином піклуватися про наших улюбленців. Тенденції приходять і минають, а в основі нашої філософії харчування лежить науковий підхід, який допомагає нам створювати корми, здатні змінити життя ваших улюбленців на краще.

З думкою про потреби вашого улюбленця

Для розробки справжніх інновацій не підходять шаблони, саме тому понад 220 ветеринарів, кваліфікованих дієтологів і спеціалістів із харчування працюють у Hill’s над тим, щоб з’ясувати, що саме потрібно вашому улюбленцю для довгого та щасливого життя. Ми знаємо, що короткого шляху до відкриттів не існує, тому спочатку запитуємо: «А чого ми досягнемо, якщо…?», а потім проводимо клінічні дослідження, що підтверджують заявлені результати. Отримані таким шляхом дані заслуговують на вашу довіру. Коли ми бачимо закономірності й робимо відкриття, починається рух до проривних досягнень.

science-led ingredients icon

Науково-обгрунтовані інгредієнти

Вплив харчування на роботу всього організму починається з незначного впливу його окремих інгредієнтів. Здорове травлення, міцні кістки та яскрава шерсть — усе це результат поєднання ретельно підібраних інгредієнтів і поживних речовин.

bowl of wet food with highlighted ingredients

Зображення інгредієнтів наведено лише з ілюстративною метою. Інгредієнти можуть змінюватися в залежності від продукту.

Для підбору інгредієнтів потрібно мати глибоке розуміння способу життя домашніх тварин і їхніх специфічних харчових потреб. Ми обираємо такі комбінації, які не тільки приємно смакують, але й забезпечують неймовірні харчові переваги для домашніх тварин будь-якого віку, розміру і з будь-якими потребами.

Кожен наш корм спеціально розроблено таким чином, щоб задовольнити усі потреби вашого улюбленця (що доведено групою собак і котів у нашому глобальному Центрі з харчування домашніх тварин).

predictive biology icon

Розробка інноваційного харчування можлива лише завдяки передовим науковим відкриттям

Незалежно від того, допомагає наше харчування спалювати жир вашому улюбленцю замість його накопичення чи допомагає воно літнім домашнім тваринам знову почуватися молодими, — усе це стає можливим лише завдяки послідовному науковому підходу, який відрізняє наше харчування з-поміж усіх інших брендів кормів для домашніх тварин.

Лідери в області прогностичної біології

Наука показує, що, коли справа стосується здоров’я, біологічні особливості вашого улюбленця мають велике значення. Одним із прикладів цього слугує наше поточне дослідження щодо того, як харчування впливає на експресію генів домашніх тварин. Ці знання допоможуть вашому улюбленцю прожити довше та здоровіше життя.

photo of woman with cat on her lap

Вага

Ми провели масштабне дослідження за участі домашніх тварин із надмірною вагою та здорових домашніх тварин, щоб з’ясувати, які інгредієнти допомагають їм ефективніше спалювати жир природнім шляхом. Після 10 тижнів годування нашим дієтологічним раціоном для контролю ваги, понад 70 % домашніх тварин схуднули.

photo of man sitting in grass with dog

Старіння

Порівнюючи експресію генів у молодих і літніх домашніх тварин, ми краще розуміємо, як із часом змінюються їхні біологічні особливості. На базі результатів цього дослідження ми створюємо харчування, яке враховує біологічні особливості вашого літнього собаки й підтримує його здатність до щоденної активності.

the pet microbiome icon

Розуміння внутрішніх процесів, які впливають на здоров’я вашого улюбленця

Пребіотичні волокна живлять кишкові бактерії та можуть впливати на загальний стан здоров’я та самопочуття вашого улюбленця. Після багаторічних досліджень експерти компанії Hill’s установили, що мікробіом кишечника впливає не тільки на стан травної системи вашого улюбленця, а й на загальний стан його здоров’я.

Компанія Hill’s ставить підтримку здоров’я мікробіому на перше місце серед заходів піклування про травну систему й розробляє природні способи сприяння регулярному здоровому випорожненню, одночасно відновлюючи баланс унікального мікробіому кишечника вашого улюбленця.

photo of dry food bags

ActivBiome+

Технологія ActivBiome+ від Hill’s передбачає використання ексклюзивної суміші пребіотиків для швидкого живлення мікробіому кишківника вашого улюбленця для ефективної підтримки здорового травлення та гарного самопочуття.

photo of veterinarian and dog
science-led ingredients icon

Нам довіряють експерти

Коли справа стосується вашого улюбленця, ваш ветеринар — найкраще джерело інформації та догляду. Неупереджені відгуки фахівців допомагають нам підтримувати високий рівень якості та вдосконалювати наші рецепти харчування для домашніх тварин. Саме тому незліченна кількість ветеринарів рекомендує продукти Hill’s і годує ними власних домашніх тварин.

photo of girl playing with cat

На крок ближче до майбутніх поколінь

Ми працюємо в галузі харчування для домашніх тварин з 1907 року й розуміємо цінність розробки довгострокових планів сталого розвитку.

image of pet nutritian center worker petting cat

Розроблено бути смачним

Завдяки нашому науковому підходу до розробки харчування для вашого улюбленця, наші раціони є не тільки поживними, але й незрівнянно смачним.

photo of scientist ensuring quality in a sterile environment

Продукція, якій ви можете довіряти

Дізнайтеся, що ми робимо для того, щоб корм вашого улюбленця відповідав найвищим стандартам якості харчування, безпеки та смаку.