Ми віримо, що правильне харчування може змінити все

Десятиліття наукових розробок і досліджень допомагають компанії Hill’s готувати корми, що відрізняються ідеальним поєднанням смаку й поживних речовин, необхідних вашому улюбленцю для найкращого життя.

Будь-які зміни починаються з науки

Незалежно від того, про що саме йде мова: чи то про проведення провідних досліджень у галузі харчування, чи про аналіз вмісту поживних речовин у кожному з наших продуктів, чи про вибір оптимальних інгредієнтів для підтримки здоров’я вашого вихованця, — Hill’s завжди керується результатами наукових досліджень, утілення яких помітні в кожній маленькій зміні.

За участі провідних науковців
За участі провідних науковців

Завдяки роботі понад 220 ветеринарів, кандидатів наук з дієтології та спеціалістів із харчування ми розробляємо проривні інноваційні рішення для підтримки здоров’я вашого улюбленця.

Дослідження, любов і турбота
Дослідження, любов і турбота

У нашому Глобальному центрі з харчування домашніх тварин живуть понад 900 котів і собак, які допомагають нам розробляти ще кращі корми для домашніх улюбленців.

Усе необхідне в кожному шматочку
Усе необхідне в кожному шматочку

Ми розробляємо наші ретельно збалансовані корми, керуючись результатами наукових досліджень, щоб ваш улюбленець отримував усі необхідні йому поживні речовини — і жодної зайвої.

Компанія, натхненна собакою-поводирем

Історія нашої компанії розпочалася у 1939 році, коли сліпий чоловік попросив ветеринарного лікаря допомогти своєму собаці-поводирю. Він знайшов відповідь у харчуванні - і з того часу ми допомагаємо домашнім тваринам.

Стандарти безпеки, яким ви можете довіряти

Наші стандарти якості та безпеки дуже суворі. Вони розроблені за зразком стандартів, що застосовуються до продуктів харчування для людей, тож ваш домашній улюбленець отримуватиме корм найвищої якості.