Вибір найкращого корму для котів для вашого вихованця

Коти можуть бути вибагливими в їжі, тому Hill's робить все можливе, щоб забезпечити їх високоякісним, збалансованим кормом, перед яким вони не зможуть встояти. Погляньте на асортимент кормів для котів, які ми можемо запропонувати для вашого пухнастого друга.

Вибір кращого корму для котів

Є кілька факторів, які слід урахувати при виборі найкращого котячого корму для вашого вихованця. Почніть із трьох цих ключових пунктів, щоб переконатися, що ви задовольняєте його особисті потреби в харчуванні.

1

Вік вашого кота

Ваш кіт щойно відсвяткував свій перший день народження? Чи вже сьомий? Із часом треба міняти корм вашого улюбленця відповідно до його віку. Корм для котів Hill's для різних етапів життя забезпечать ваше кошеня, дорослого кота або кота поважного віку усіма необхідними поживними речовинами.

Кошенята (віком до 1 року)

Корм для кошенят, спеціально розроблений для їхнього активного способу життя, призначений для підживлення їхньої безмежної енергії та підтримання здорового розвитку.

Купити корм для кошеняти

Дорослі коти (1-7 років)

Дорослим котам потрібен правильний баланс поживних речовин – не надто багато й не надто мало – для задоволення щоденних потреб у харчуванні.

Купити корм для дорослих котів

Коти зрілого віку (вік 7+)

З віком вашому коту знадобиться спеціальна підтримка, щоб зменшити ризик виникнення проблем із нирками, руховими порушеннями чи інших захворювань, пов'язаних із віковими змінами.

Купити корм для котів
віком від 7 років

2

Харчові потреби

Правильно підібраний корм для котів забезпечить щасливе та здорове життя вашого домашнього улюбленця. Hill's пропонує широкий асортимент перевірених кормів для котів, призначених для задоволення практично будь-яких потреб організму.

Харчування, необхідне кожному коту

У вашого вихованця незвично неприємний запах із пащі? Можливо, ви помітили, що він набрав кілька зайвих кілограмів. Які б проблеми ви не помітили, найкращий корм для котів – це той, який допомагає вашому улюбленцю почуватися добре.

Корми Hill's для котів відповідають усім потребам вашого вихованця – від щоденної підтримки здоров'я та життєвої енергії до рецептів із натуральними інгредієнтами.

 • Контроль ваги
 • Запобігання утворенню грудок шерсті
 • Потреби котів, що живуть переважно у приміщенні, та котів, які виходять на вулицю
 • Кіт, який живе в родині з кількома іншими котами
 • Догляд за зубами й порожниною рота
 • Життєва сила та психічне здоров'я

Купити Science Plan

Харчування при певних станах здоров'я

Наявність у кота проблем зі здоров'ям не означає, що він не може насолоджуватися довгим і щасливим життям. Дієтичні раціони для котів Prescription Diet – це клінічно перевірене харчування, розроблене нашою командою ветеринарів, кандидатів наук, дієтологів, експертів із питань харчування й сенсорики для вирішення поширених проблем зі здоров'ям улюбленців:

 • Проблеми з травленням
 • Проблеми з нирками
 • Проблеми із сечовипусканням
 • Психологічні проблеми, пов'язані зі стресом
 • Догляд за щитоподібною залозою
 • Контроль рівня глюкози

Регулярно консультуйтеся зі своїм ветеринарним лікарем, щоб переконатися, що ваш кіт отримує всі необхідні йому поживні речовини.

Купити Prescription Diet

3

Варіанти подачі

Іноді все зводиться до типу корму. Тому Hill's пропонує цілий ряд чудових ласощів для котів – наприклад, гранульований корм із правильно підібраною формою.

Сухий корм для котів

Кожна гранула розроблена з урахуванням розміру кота і форми їхньої пащі, щоб ваші вихованці могли отримувати більше задоволення від їжі. Також ми гарантуємо приємну текстуру й великий асортимент смаків, які були схвалені вимогливими вихованцями в нашому Центрі харчування для домашніх тварин.

Купити сухий корм для котів

Вологий корм для котів


Відкривши будь-який корм Hill's для котів, ви переконаєтеся, що в кожен рецепт ми додали корисні овочі, ніжні м'ясні шматочки й апетитні соуси, перед якими не встоїть жоден пухнастий улюбленець. Побалуйте свого вихованця одним із наших м'ясних кормів.

Купити вологий корм для котів


 

Купити корм для котів Hill's за брендом

 

Корм для котів Hill’s Science Plan Light для дорослих котів із куркоюКорм для котів Hill’s Science Plan Light для дорослих котів із куркою допомагає підтримувати ідеальну вагу вихованців. Завдяки наявності клінічно перевірених антиоксидантів і високому вмісту L-карнітину, він допомагає перетворювати жир на енергію. Підходить для щоденного годування.

Купити онлайн Знайти магазин

Догляд за вашим котом

СТАТТІ ТА РЕСУРСИ

Центр догляду за домашніми тваринами