Hill's Transforming Lives

РОЗУМІННЯАЛЕРГІЇ НА
ЇЖУ ТА
ЗОВНІШНІ ПОДРАЗНИКИ
У СОБАК

Можна легко прийняти свербіж і дряпання за звичайну поведінку собак, але це не так. Ці явища можуть свідчити про ненормальну реакцію організму вашого собаки на певні алергени: у багатьох випадках — на зовнішнє середовище і рідше — на певні продукти харчування.

Таке дряпання, зазвичай викликане висипом на шкірі, може призвести до сухості шкіри у собак та інших подразнень, у тому числі почервоніння або лущення. Незалежно від того, як виглядає алергія на шкірі, як правило, це дуже дискомфортний стан для вашого собаки, який може заважати йому спати вночі та дратувати і без того чутливу шкіру.

На щастя, за допомогою правильної комбінації корму для собак від шкірних алергій та ліки ви можете допомогти своєму улюбленцю позбутися свербежу та повернути здоров’я шкіри.

Sign upto receive ongoing information to help manage your dog’s urinary issues.

Get Started

Алергія на зовнішні подразники у собак

На шляху до одужання вашого собаки найскладнішим є визначення того, що викликає алергічну реакцію. Однак переважна більшість шкірних алергій у собак викликані певними речовинами в навколишньому середовищі. Цю проблему можна вирішити за допомогою мультимодального лікування, яке складається з ліків, що дозволяють зменшити безпосередні симптоми, та харчування, що дозволяє забезпечити ефективний тривалий догляд.

Поширені збудники шкірної алергії у собак
Рослини
Рослини
Пилові кліщі
Пилові кліщі
Пилок
Пилок
Блохи
Блохи

Харчова алергія у собак

Харчова алергія у собак виникає дуже рідко, лише у 10% собак алергія справді пов’язана з продуктами харчування! У таких рідких випадках у деяких собак можуть виникати реакції на певні продукти, які ідентифікують за допомогою досліджень з виведенням певних продуктів з раціону за порадою ветеринарного лікаря. Найкращим кормом для собак зі шкірною алергією є дієтичний корм з вмістом гідролізованого білка або одного інноваційного білка, на який у вашого улюбленця навряд виникатиме реакція.

Новітній білок

Унікальні білки, які зазвичай відсутні в кормі для домашніх тварин. Вони знижують ризик алергічної реакції на їжу та зовнішні подразники.

АБО
Гідролізований білок

Це білок, розділений на менші частинки, за допомогою чого імунна система не виявляє його.

Найпоширеніші харчові алергії у собак
На курку
На курку
(не включаючи яйця)
На яловичину
На яловичину
На молочні продукти
На молочні продукти

Як розпізнати ознаки алергії у собаки

Суха та свербляча шкіра — це лише один із багатьох симптомів, який може свідчити про те, що у вашого собаки є певні проблеми, спричинені алергією на зовнішні подразники. У рідких випадках це також може бути ознакою харчової алергії у собак. Коли у вашого собаки виникають такі патологічні реакції на певний алерген, він може відчувати дискомфорт, що призводить до дряпання. На жаль, часто дряпання ще сильніше травмує шкіру, посилюючи дискомфорт.

Наведемо кілька ознак, на які слід звернути увагу, якщо вам здається, що ваш собака страждає на алергію:
  • Почервонілі ділянки, плями або папули
  • Лущення та лускаті ділянки
  • Випадіння шерсті
  • Струпи, кірки або потовщення шкіри
  • Свербіж, дряпання, вилизування та потирання
  • Неприємний запах шкіри
  • Захворювання органів травлення
  • Сльозоточивість і нежить

Іноді важко зрозуміти, як допомогти собакам із сухою шкірою та іншими шкірними проблеми, і лікування може відрізнятися в різних випадках в залежності від діагнозу. Загалом поєднання дієтичного харчування, яке полегшує симптоми та забезпечує тривалий догляд, з призначеними ветеринарним лікарем препаратами може допомогти уникнути майбутніх спалахів шкірної алергії.

Лікування алергії у собак

Нікому не подобається, коли собака постійно дряпає себе і відчуває себе нещасним, тому багато власників домашніх тварин постійно шукають, як лікувати суху шкіру свого собаки та інші стани, які часто спричинені алергією. Коли ви намагаєтеся допомогти своєму улюбленцю подолати дискомфорт через свербіж, ви починаєте шукати шампунь для сухої шкіри собак або навіть домашні засоби для собак, які страждають на свербіж. Однак у цьому випадку краще поговорити зі своїм ветеринарним лікарем, який може визначити простий, але цілісний підхід, що включатиме відповідний корм для собак від шкірної алергії та ліки для швидкого полегшення симптомів. Правильне харчування сприятиме здоров’ю шкіри зсередини та допоможе швидко та надовго позбутися симптомів у вашого собаки.

Пам’ятайте, що кожен собака, як і кожна людина, є унікальним, і найкращим рішенням буде співпраця з професіоналом для вирішення конкретних потреб вашого улюбленця. Навіть при призначенні лікування у деяких собак можуть виникати рецидиви захворювання, які вимагатимуть корекції лікування, і ваш ветеринарний лікар буде постійно допомагати у боротьбі зі шкірною алергією у собаки.

Якщо ви не впевнені у тому, що викликає алергію у вашого собаки, але шукаєте корм, який допоможе при алергії, вам слід запитати свого ветеринарного лікаря про кілька речей.

Новітній білок
Новітній білок

Інноваційний білковий корм здатен контролювати клінічні симптоми, у тому числі дряпання, похитування головою, якість сну та випорожнення у собак з харчовою алергією.

Корм для здоров’я шкіри
Корм для здоров’я шкіри

Завдяки правильній комбінації інгредієнтів корм для вашого собаки може заспокоювати та живити шкіру та шерсть, зменшуючи свербіж та зміцнюючи шкірний бар’єр проти алергенів.

 Лікарські препарати
Лікарські препарати

Поки ви допомагаєте собаці подолати алергію, підбираючи правильний корм для тривалої підтримки, ветеринарний лікар може призначити ліки, щоб зменшити свербіж і зміцнити шкірний бар’єр проти алергенів. Якщо ви вагаєтесь щодо безрецептурних ліків від алергії для вашого собаки, пам’ятайте, що лише ветеринарний лікар може вирішити, чи потрібні ліки, а також порадити або призначити правильне лікування.

 

Запитайте свого ветеринарного лікаря про харчування при алергії, яке зробить життя вашого улюбленця кращим

Знайти ветеринарного лікаря