ПОКРАЩУЄМО ЖИТТЯ РАЗОМ

Життя приносить набагато більше радості, коли ваш кіт здоровий. Тому ми співпрацюємо з ветеринарними лікарями задля того, щоб знайти оптимальні рішення в галузі лікувального харчування, які допоможуть вам і вашому улюбленцю повернутися до здорового, яскравого життя.

Партнерство, здатне змінити світ на краще

Незалежно від того, з якими проблемами зі здоров’ям стикається ваш кіт, наша співпраця з ветеринарними лікарями відкриває для нас унікальні можливості для пошуку рішень.
Запитайте свого ветеринарного лікаря про те, як корми Prescription Diet можуть допомогти вашому коту вирішити проблеми з зайвою вагою, позитивно позначитися на здоров’ї його нирок, системи травлення та сечової системи.

НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ В СФЕРІ ХАРЧУВАННЯ

Очевидно, що ми є чимось набагато більшим, ніж просто виробником кормів для домашніх тварин, адже ми поєднуємо наш науковий підхід до харчування з досвідом більш ніж 220 ветеринарних лікарів і спеціалістів з науковим ступенем у галузі поживних речовин в усьому світі. Ми любимо тварин і старанно працюємо, щоб змінювати їхнє життя.

НАДЗВИЧАЙНИЙ АРОМАТ

Навіть найкраще в світі харчування не принесе жодної користі, якщо вашому коту воно не сподобається. Побалуйте його смачними інгредієнтами, чудовими ароматами й унікальними формами та текстурами, перед якими ваш кіт просто не зможе встояти.

НАША ВІДДАНІСТЬ ЯКОСТІ

Спокій неможливо оцінити. Ось чому основою всіх кормів Prescription Diet є лише найкращі інгредієнти, які постачаються з найбільш надійних джерел. Для того, щоб гарантувати, що ми дотримуємося найвищих стандартів якості, ми щороку проводимо 5 мільйонів перевірок якості та безпеки на наших виробничих об’єктах без урахування майже щомісячних спонтанних перевірок, які проводяться третіми сторонами.

ЯК СТВОРЮВАЛОСЯ ЛІКУВАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ

Все почалося з одного собаки-поводиря, тренованого організацією Seeing Eye, його найкращого друга і ветеринарного лікаря, який мав особливі ідеї. Саме так доктор Марк Морріс більше 75 років тому створив лікувальне харчування. З того часу ми кожного дня продовжуємо його вдосконалювати. Ми підтримуємо його відданість інноваціям, розробляючи революційні раціони, такі як i/d, Metabolic та інші.