ПОКРАЩУЄМО ЖИТТЯ РАЗОМ

Життя набагато веселіше, коли ваш собака здоровий. Тому ми співпрацюємо з вашим ветеринарним лікарем задля того, щоб знайти оптимальні рішення в галузі лікувального харчування, які допоможуть вам і вашому улюбленцю повернутися до нормального, яскравого життя.

ПАРТНЕРСТВО, ЗДАТНЕ ЗМІНИТИ СВІТ НА КРАЩЕ

Незалежно від того, з якими проблемами зі здоров’ям стикається ваш собака, наша співпраця з ветеринарними лікарями відкриває для нас унікальні можливості для пошуку рішень. Запитайте свого ветеринарного лікаря про те, як корми для собак Prescription Diet можуть допомогти вашому улюбленцю вирішити проблеми з зайвою вагою, рухливістю, позитивно позначитися на здоров’ї нирок, системи травлення, сечової системи та здоров’ї шкіри та шерсті.

НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ В СФЕРІ ХАРЧУВАННЯ

Очевидно, що ми є чимось набагато більшим, ніж просто виробником кормів для домашніх тварин, адже ми поєднуємо наш науковий підхід до харчування з досвідом більш ніж 220 ветеринарних лікарів і спеціалістів з науковим ступенем у галузі поживних речовин в усьому світі. Ми любимо тварин і старанно працюємо, щоб змінювати їхнє життя.

НАДЗВИЧАЙНІ СМАКИ

Навіть найкраще в світі харчування не принесе жодної користі, якщо вашому собаці воно не сподобається. Спокусіть його смачними інгредієнтами, чудовими ароматами й унікальними формами і текстурами, перед якими ваш собака просто не зможе встояти.

НАША ВІДДАНІСТЬ ЯКОСТІ

Спокій неможливо оцінити. Ось чому основою всіх кормів Prescription Diet є лише найкращі інгредієнти, які постачаються з найбільш надійних джерел. Для того, щоб гарантувати, що ми дотримуємося найвищих стандартів якості, ми щороку проводимо 5 мільйонів перевірок якості та безпеки на наших виробничих об’єктах без урахування майже щомісячних спонтанних перевірок, які проводяться третіми сторонами.

ЯК СТВОРЮВАЛОСЯ ЛІКУВАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ

Все почалося з одного собаки-поводиря, тренованого організацією Seeing Eye, його найкращого друга і ветеринарного лікаря, який мав особливі ідеї. Саме так доктор Марк Морріс більше 75 років тому створив лікувальне харчування. З того часу ми кожного дня продовжуємо його вдосконалювати. Ми підтримуємо його відданість інноваціям, розробляючи революційні раціони.