Alt Text
Alt Text
Alt Text

Наведіть курсор на зображення, щоб збільшити

Hill's Science Plan Сухий корм для дорослих котів Hill's Science Plan Sterilised Cat з тунцем

ДОСТУПНІ ПАКОВАННЯ

300g, 3kg, 10kg, 15kg

СМАК

з тунцем

ТИП КОРМУ

Сухий корм

ЕТАП ЖИТТЯ

Дорослі, Кошенята

Hills logo

№1 РЕКОМЕНДОВАНО ВЕТЕРИНАРАМИ

Satisfaction guarantee badge

100% гарантія якості, консистенції та смаку
У Hill's ми прагнемо зробити продукти, який сподобається вашому улюбленцю. Якщо ви з будь-якої причини не задоволені продуктом, що ви придбали у точках продажу, напишіть нам – і ми допоможемо вирішити це питання.

Будь ласка, натисніть тут для отримання повної інформації.

Сухий корм для дорослих стерилізованих кішок HILL’S SCIENCE PLAN Sterilised Cat містить унікальну формулу для контролю ваги, яка допоможе вашій стерилізованій кішці залишатися стрункою. Виготовлено з високоякісних і легкозасвоюваних інгредієнтів. Корм містить L-карнітин. Клінічно доведено, що ця речовина допомагає котам залишатися стрункими й активними/li> Контрольований вміст мінералів для збереження здоров’я сечовидільної системи Низький вміст жирів і високий рівень L-лізину для підтримки життєвих сил

Лінійка кормів для домашніх тварин HILL’S SCIENCE PLAN налічує широкий асортимент сухих і вологих кормів, розроблених для задоволення унікальних потреб вашого кота, з різними смаками, які точно сподобаються вашому улюбленцю.

Корисно знати:

Їжа, що неперевершено смакує, для довгого та щасливого життя. Заспокійливе муркотання та котячі ніжності — ознака того, що кіт вам довіряє. Кожен момент, який ви проводите разом, є дуже особливим. Саме тому ми прагнемо допомогти вам пережити якнайбільше таких моментів. У кормах HILL’S SCIENCE PLAN ми використовуємо лише високоякісні інгредієнти та всі потрібні поживні речовини, щоб забезпечити вашого кота всім необхідним для довгого, здорового й щасливого життя. Ми виготовляємо наші корми для котів з інгредієнтів найвищої якості. Ці інгредієнти мають відповідати нашим суворим вимогам щодо чистоти та вмісту поживних речовин, які перевищують галузеві стандарти.Ви можете змінити життя тварин у притулках. Щоразу купуючи корм HILL’S SCIENCE PLAN, ви допомагаєте нагодувати більш ніж 100 000 бездомних тварин щоденно, 365 днів на рік.Дізнайтеся більше на hillsfoodshelterlove.com

 

Рекомендовано для:

Для дорослих стерилізованих кішок віком від 1 до 6 років.

Не рекомендовано для:

Для кошенят до 6 місяців, вагітних кішок або кішок у період лактації. Під час вагітності або лактації кішок потрібно переводити на вологі або сухі корми для кошенят HILL’S SCIENCE PLAN Kitten.

Formulated to help

reduce the risk of struvite & calcium oxalate crystals

Made in the USA
with global ingredients you can trust

Ми пишаємося тим, що допомогли
11 мільйонам тварин із притулків по всьому
світу знайти нову домівку.

 

СКЛАД: СКЛАД: мелений рис, пшениця, кукурудза, дегідратовані протеїни курки та індички, кукурудзяний глютен, гороховий білок, тваринний жир, дегідратовані протеїни тунця (5 %), мінерали, гідролізований білок, насіння льону, рослинна олія.

КОРИСНІ ПОРАДИ За потреби змінюйте розмір порції, щоб підтримувати оптимальну вагу тварини. Якщо ви маєте сумніви, проконсультуйтеся з ветеринаром. Придбали цей корм уперше? Змішуйте старий і новий корм вашого улюбленця, поступово зменшуючи кількість старого та збільшуючи кількість нового протягом 7 днів. Слідкуйте за тим, щоб ваш улюбленець завжди мав доступ до чистої води! З віком харчові потреби вашого улюбленця можуть змінюватися. Консультуйтеся із цього приводу з ветеринаром під час кожного огляду. Щоб запобігти задушенню, тримайте упаковки корму в недоступних для дітей і домашніх тварин місцях.

Sterlized Доросла кішка старше 1 року

Вага кішки - кг Добова порція - 85 г pouches Добова порція - Грамів
2 1 + 20 г
3 1 + 30 г
4 1 + 45 г
5 1 + 55 г
6 1 + 65 г
7+ 1 + 10 g / кг

Sterlized Доросла кішка старше 1 року

Вага кішки - кг Добова порція - Грамів
2 30
3 45
4 55
5 65
6 75
7+ 11 / кг

СТАРА ЇЖА

НОВА ЇЖА

Days 1-2

днів 1-2

Days 3-4

днів 3-4

Days 5-6

днів 5-6

Day 7

день 7

днів 1-2

днів 3-4

днів 5-6

день 7

днів 1-2

днів 3-4

днів 5-6

день 7

3579 ккал/кг (358 ккал/100г)

Нутрієнт У раціоні2
%
Вологість 6 %
Білок 31.6 %
Жир 11.6 %
Вуглеводи (БЕР) 44.2 %
Сира клітковина 1.1 %
Сира зола 6 %
Кальцій 0.81 %
Фосфор 0.74 %
Калій 0.82 %
Натрій 0.45 %
Магній 0.088 %
Таурин 0.25 %
Вітамін А 6610 IU/kg
Вітамін С 104 ppm
Вітамін D 600 IU/kg
Вітамін Е 566 IU/kg
Омега-3 жирні кислоти, 0.44 %
Омега-6 жирні кислоти 2.7 %
Бета-каротин 1.68 ppm
L-карнітин 531.2 ppm

Посилання

1Поживна речовина в продукті після видалення вологи. Цей показник використовується для прямого порівняння поживності речовин із різним вмістом вологи.

Мірна чаша на 8 унцій продукту Hill's Science Plan Сухий корм для дорослих котів Hill's Science Plan Sterilised Cat з тунцем вміщує 3.6 oz. унцій за вагою.

Science Plan

Precisely balanced nutrition that can change pets’ lives. Because when they’re healthier, they’re happier.

Find Out More