Alt Text
Alt Text
Alt Text

Наведіть курсор на зображення, щоб збільшити

HILL'S SCIENCE PLAN Perfect Weight Adult Cat Food з куркою

ДОСТУПНІ ПАКОВАННЯ

1.5kg, 2.5kg

ТИП КОРМУ

dry

Hills logo

№1 РЕКОМЕНДОВАНО ВЕТЕРИНАРАМИ

Satisfaction guarantee badge

100% гарантія якості, консистенції та смаку
У Hill's ми прагнемо зробити продукти, який сподобається вашому улюбленцю. Якщо ви з будь-якої причини не задоволені продуктом, що ви придбали у точках продажу, напишіть нам – і ми допоможемо вирішити це питання.

Будь ласка, натисніть тут для отримання повної інформації.

Сухий корм для котів HILL’S SCIENCE PLAN Perfect Weight забезпечує вашого улюбленця неймовірно смачним, революційним харчуванням для контролю ваги з клінічно підтвердженою технологією.

  • Безпечна та ефективна втрата зайвої ваги з помітним результатом
  • Тривале підтримання здорової ваги
  • Пребіотичні волокна забезпечують легке травлення

Продукція для домашніх тварин HILL’S SCIENCE PLAN представлена широким асортиментом кормів, розроблених для задоволення унікальних потреб вашої кішки, з різними смаками, які точно сподобаються вашій кішці. 

 

Корисно знати:

Ми в компанії HILL’S уже понад десять років вивчаємо, як харчування впливає на клітинну функцію домашніх улюбленців. Ми дізналися, що біологія струнких тварин відрізняється від біології тварин із зайвою вагою. Наша формула з високим умістом білка та клітковини, збагачена L-карнітином та кокосовою олією, допомагає підтримувати обмін речовин вашого улюбленця на належному рівні для збереження здорової ваги.

Харчування, що неперевершено смакує, для забезпечення довгого та щасливого життя. Ніжне муркотіння та вологі носики — хіба не чудово гратися зі своїм котиком. Кожен момент, який ви проводите разом, є дуже особливим. Саме тому ми прагнемо допомогти вам пережити якнайбільше таких моментів. Корм Hill’s HILL’S SCIENCE PLAN містить високоякісні інгредієнти та правильний рівень поживних речовин і задовольняє всі харчові потреби вашого улюбленця для довгого та щасливого життя.

Ми виготовляємо наші корми для котів на наших власних підприємствах з інгредієнтів найвищої якості. Ці інгредієнти мають відповідати нашим суворим вимогам щодо чистоти та вмісту поживних речовин, які перевершують галузеві стандарти.

Ви можете змінити життя тварин у притулках. Щоразу, купуючи корм HILL’S Science Plan, ви допомагаєте годувати більше 100 000 безпритульних тварин 365 днів на рік.
Дізнавайтеся більше на hillsfoodshelterlove.com

 

Рекомендовано для:

Для дорослих котів віком від 1 року, в тому числі для менш активних, стерилізованих або з інших причин схильних до надмірної ваги

Не рекомендовано для:

Для кошенят, вагітних кішок або кішок, що годують. Під час вагітності або лактації кішок слід переводити на корми для кошенят HIIL’S SCIENCE PLAN Kitten. 

Formulated to help

reduce the risk of struvite & calcium oxalate crystals

Made in the USA
with global ingredients you can trust

Ми пишаємося тим, що допомогли
11 мільйонам тварин із притулків по всьому
світу знайти нову домівку.

 

СКЛАД: СКЛАД: Борошно курки та індика, пивний рис, борошно кукурудзяної клейковини, целюлоза, сухий томатний жмих, суха м’якоть буряку, насіння льону, тваринний жир, дигест, кокосова олія, мінерали, висушена морква.

КОРИСНІ ПОРАДИ

  • За потреби змінюйте розмір порції, щоб підтримувати оптимальну вагу тварини. Якщо ви маєте сумніви, проконсультуйтеся з ветеринаром.
  • Придбали цей корм уперше? Змішуйте старий і новий корм вашого улюбленця, поступово зменшуючи кількість старого та збільшуючи кількість нового протягом 7 днів.
  • Слідкуйте за тим, щоб ваш улюбленець завжди мав доступ до чистої води!
  • З віком харчові потреби вашого улюбленця можуть змінюватися. Консультуйтеся з цього приводу з ветеринаром під час кожного огляду.
  • Щоб запобігти задушенню, тримайте упаковки корму в недоступних для дітей та домашніх тварин місцях.

Рекомендації щодо годування

Вага (кг) Сухий раціон г
2 40
3 50
4 65
5 75
6 85
7 + 13 на кг

Рекомендації щодо змішанного годування

Вага (кг) Паучи 85 г Сухий раціон г
2 1 20
3 1 35
4 1 45
5 1 60
6 1 70
7 + 1 11 на кг

СТАРА ЇЖА

НОВА ЇЖА

Days 1-2

днів 1-2

Days 3-4

днів 3-4

Days 5-6

днів 5-6

Day 7

день 7

днів 1-2

днів 3-4

днів 5-6

день 7

днів 1-2

днів 3-4

днів 5-6

день 7

3429 ккал/кг (343 ккал/100г)

Нутрієнт У перерахунку на суху речовину1
%
Білок 39.3
Жир 13.7
Вуглеводи (БЕР) 31.2
Сира клітковина 9.3
Сира зола 6.5
Кальцій 1.01
Фосфор 0.76
Калій 0.75
Натрій 0.40
Магній 0.093
Таурин 0.20
Вітамін А 8807 IU/kg
Вітамін С 137 ppm
Вітамін D 827 IU/kg
Вітамін Е 1025 IU/kg
Бета-каротин 4.66 ppm

Посилання

1Поживна речовина в продукті після видалення вологи. Цей показник використовується для прямого порівняння поживності речовин із різним вмістом вологи.

Science Plan

Precisely balanced nutrition that can change pets’ lives. Because when they’re healthier, they’re happier.

Find Out More