Alt Text
Alt Text
Alt Text

Наведіть курсор на зображення, щоб збільшити

Hill's Science Plan Сухий корм для котів зрілого віку Hill's Science Plan Hairball Indoor з куркою

ДОСТУПНІ ПАКОВАННЯ

1.5kg

СМАК

з куркою

ТИП КОРМУ

Сухий корм

ЕТАП ЖИТТЯ

Зрілі

Hills logo

№1 РЕКОМЕНДОВАНО ВЕТЕРИНАРАМИ

Satisfaction guarantee badge

100% гарантія якості, консистенції та смаку
У Hill's ми прагнемо зробити продукти, який сподобається вашому улюбленцю. Якщо ви з будь-якої причини не задоволені продуктом, що ви придбали у точках продажу, напишіть нам – і ми допоможемо вирішити це питання.

Будь ласка, натисніть тут для отримання повної інформації.

Сухий корм для котів HILL’S SCIENCE PLAN Hairball Indoor Mature спеціально розроблений для зменшення утворення шерстяних комочків у дорослих котів, які живуть у приміщеннях. Удосконалена технологія з додаванням натуральних волокон, що зменшує утворення шерстяних комочків Менше жиру та калорій для підтримання ідеальної ваги Високоякісний білок для підтримки сухої м’язової маси

Продукція для домашніх тварин HILL’S SCIENCE PLAN представлена широким асортиментом кормів, розроблених для задоволення унікальних потреб вашої кішки, з різними смаками, які точно сподобаються вашій кішці.   

Корисно знати:

Харчування, що неперевершено смакує, для забезпечення довгого та щасливого життя. Ніжне муркотіння та вологі носики — хіба не чудово гратися зі своїм котиком. Кожен момент, який ви проводите разом, є дуже особливим. Саме тому ми прагнемо допомогти вам пережити якнайбільше таких моментів. Корм Hill’s HILL’S SCIENCE PLAN містить високоякісні інгредієнти та всі необхідні поживні речовини, завдяки яким ваша кішка буде здоровою та щасливою протягом усього життя. Ми виготовляємо наші корми для котів з інгредієнтів найвищої якості. Ці інгредієнти мають відповідати нашим суворим вимогам щодо чистоти та вмісту поживних речовин, які перевершують галузеві стандарти.Ви можете змінити життя тварин у притулках. Щоразу, купуючи корм HILL’S SCIENCE PLAN, ви допомагаєте годувати більше 100 000 безпритульних тварин 365 днів на рік.Дізнавайтеся більше на hillsfoodshelterlove.com

 

Рекомендовано для:

Для зменшення утворення шерстяних комочків у дорослих котів віком від 7 років, які живуть у приміщеннях.

Не рекомендовано для:

Для кошенят, вагітних кішок або кішок, що годують. Під час вагітності або лактації кішок слід переводити на корми для кошенят HIIL’S SCIENCE PLAN Kitten. 

Formulated to help

reduce the risk of struvite & calcium oxalate crystals

Made in the USA
with global ingredients you can trust

Ми пишаємося тим, що допомогли
11 мільйонам тварин із притулків по всьому
світу знайти нову домівку.

 

СКЛАД: СКЛАД: дегідратовані протеїни курки та індички, кукурудза, мелений пивоварний риc, кукурудзяний глютен, клітковина, мінерали, дегідратовані протеїни тунця, рослинна олія, тваринний жир, гідролізований білок, риб’ячий жир.

КОРИСНІ ПОРАДИ За потреби змінюйте розмір порції, щоб підтримувати оптимальну вагу тварини. Якщо ви маєте сумніви, проконсультуйтеся з ветеринаром. Придбали цей корм уперше? Змішуйте старий і новий корм вашого улюбленця, поступово зменшуючи кількість старого та збільшуючи кількість нового протягом 7 днів. Слідкуйте за тим, щоб ваш улюбленець завжди мав доступ до чистої води! З віком харчові потреби вашого улюбленця можуть змінюватися. Консультуйтеся з цього приводу з ветеринаром під час кожного огляду. Щоб запобігти задушенню, тримайте упаковки корму в недоступних для дітей та домашніх тварин місцях.

Рекомендації щодо годування

Body weight ( кг Сухий раціон г
2 40
3 55
4 70
5 80
6 95
7 + 15 / кг

СТАРА ЇЖА

НОВА ЇЖА

Days 1-2

днів 1-2

Days 3-4

днів 3-4

Days 5-6

днів 5-6

Day 7

день 7

днів 1-2

днів 3-4

днів 5-6

день 7

днів 1-2

днів 3-4

днів 5-6

день 7

3188 ккал/кг (319 ккал/100г)

Нутрієнт У раціоні2
%
Вологість 8 %
Білок 31.1 %
Жир 8.2 %
Вуглеводи (БЕР) 39.7 %
Сира клітковина 7.8 %
Сира зола 5.2 %
Кальцій 0.84 %
Фосфор 0.58 %
Калій 0.73 %
Натрій 0.28 %
Магній 0.066 %
Таурин 0.2 %
Вітамін А 6208 IU/kg
Вітамін С 139 ppm
Вітамін D 619 IU/kg
Вітамін Е 491 IU/kg
Бета-каротин 3.62 ppm

Посилання

1Поживна речовина в продукті після видалення вологи. Цей показник використовується для прямого порівняння поживності речовин із різним вмістом вологи.

Мірна чаша на 8 унцій продукту Hill's Science Plan Сухий корм для котів зрілого віку Hill's Science Plan Hairball Indoor з куркою вміщує 3.2 oz. унцій за вагою.

Science Plan

Precisely balanced nutrition that can change pets’ lives. Because when they’re healthier, they’re happier.

Find Out More