ВЛАСНИКИ, ЩО ТІЛЬКИ-НО ЗАВЕЛИ УЛЮБЛЕНЦЯ

Хочете завести кота? Наведені нижче статті можуть бути корисними для вас

0 Результати впорядковані за

релевантністю

Чого очікувати, коли ви заводите вихованця

Зараз, можливо, ви запитуєте себе: "Чи варто мені заводити кота?”. Хоча це дуже приємне рішення, до нього також слід ставитися серйозно. Завести кота – це взяти на себе велику відповідальність, тому, перш ніж купувати котячий лоток й іграшки, слід задуматися над наступними питаннями: Чи знаєте ви надійного ветеринарного лікаря? Чи є ваша оселя безпечною для вихованця? Чи говорили ви зі своїми співмешканцями або маленькими дітьми про те, як важливо дбайливо поводитися з котами? Ці питання послужать для вас відправною точкою. Далі ви знайдете відповіді й корисну інформацію про те, як зберегти свого нового найкращого друга щасливим і здоровим на довгі роки.

ПІДГОТУВАННЯ ОСЕЛІ ДЛЯ КОТА

Кошеня вимагатиме не тільки деякої перестановки меблів, а й зміни пріоритетів. По-перше, вам слід прибрати з дому або із зони доступу всі небезпечні й цінні речі – хімікати, засоби для чищення, одяг, взуття тощо. Це означає, що шафи повинні бути закриті, стільниці й підлоги чистими, а електричні дроти та кабелі – поза полем зору або вмонтовані в стіни. Кота слід знайомити з дітьми поступово. Постарайтеся, щоб цей процес проходив неквапливо й невимушено, щоб вони могли знайти своє місце в сім'ї органічним шляхом. Складніше, якщо тварина приходить у дім, де вже є інші вихованці. Для початку ви можете дати іншим вихованцям понюхати іграшку або предмет, з яким грав ваш новий пухнастий друг. Офіційне знайомство краще провести через пару тижнів.

ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ВИ ЗАВЕЛИ КОТА

Завести кота вперше може бути страшно, але є багато способів зробити це правильно. Зробіть так, щоб йому було зручно, забезпечивши базові речі (лоток, корм, місце для сну, миски для води тощо). Придбайте кілька іграшок і влаштуйте для нього безпечне середовище проживання, прибравши отруйні рослини, закривши доступ до засобів для чищення й туалету. Коли ви познайомитеся ближче, вихованець поступово розповість вам, що йому подобається, а що – ні. Просто пам'ятайте, що не варто поспішати й насолоджуйтеся кожною миттю вашої нової дружби.